Microblading w Szczecinie

GOTOWA DO CUDOWNYCH BRWI – OPIS O ZABIEGU MICROBLADING

Wiele z Was pewnie słyszało już o poprawianiu brwi za pomocą microblading. Ale chyba prawie nigdzie nie widywałam się z relacje z zabiegu – krok po kroku. Dlatego więc, jeśli jesteście ciekawe jak wygląda microblading w studiu makijażu, to zapraszam do mojego relacji.

Makijażu permanentnego nie tatuuje się maszynką do zwykłego tatuażu tylko specjalistycznym piórem na które składa się zwany w branzy pen i mikroostrze – zbudowane z wielu igiełek układanych w prostej linii, co łudząco przypominają mini nożyk. Dlatego też jest to bardzo precyzyjna praca, wymagająca doświadczonej makijażystki, ponieważ każdy maciupeńki włosek jest zrobiony ręcznie i powinien być dobrze wykonany.

Następnie po wykonaniu włosków z pomocą pena, brwi dodatkowo są malowane na parę minut pigmentem, aby się jeszcze lepiej ściemniały.
Makijaż permanentny Brwi to sposób na utrwalenie makijażu przez dłuższy okres, bez potrzeby codziennego malowania. Jeśli chcesz być zawsze wyjątkowa, zarówno na jacuzzi, klubie fitness jak i na weselu koleżanki, a makijaż powinien być wyjątkowy to koniecznie zastanów się nad microblading.

Czy zabieg Makijaż permanentny brwi jest bolesny

Nie będę owijała w bawełnę – nie jest na 100% niebolesny. Mimo iż używa się właściwej maści oraz znieczulenia na podstawie lidokainy.
Sama prywatnie odczułam delikatny ból odczuwalny z specyficznym odgłosem drażniącej skóry na głowie. pomimo to końcowy efekt po zrobieniu microbladingu rekompensuje wam ten lekki dyskomfort i gdybym musiała iść na zabieg ponownie to nie zastanawiałabym się ani sekundy.

Jak dużo makijaż permanentny w Szczecinie?

Makijaż permanentny kosztuje od 500 zł do 1400 pln w zależności od studia oraz artystki , która zrobi makijaż. W cenę wkalkulowany jest zabieg uzupełniający, który wykonujemy często po 35 dniach, gdy nasze brwi się zagoją. Wtedy powinniśmy delikatnie poprawić ich kształt, dorobić włoski w miejscach, w których jest ich za mało a także dopigmentować. Efekty zabiegu microblading utrzymuje się od roku do trzech lat.

Umów termin w sprawdzonym studiu makijażu permanentnego w portowym mieście Szczecin lub na stronie Permanent24.com.