Operacje medycyny estetycznej

Zabiegi gabinetu medycyny estetycznej w Szczecinie

Głównym obszarem zainteresowania medycyny estetycznej jest poprawa życia konkretnego pacjenta pod kątem jego atrakcyjności fizycznej. Pozwala ona na wyeliminowanie niedoskonałości o rozmaitym podłożu, co ma wpływ na wzrost zadowolenia z własnego wyglądu. Medycyna estetyczna jest obecnie jedną z najdynamiczniej ewoluujących gałęzi obszaru dbania o urodę. Główne przyczyny tegoż trendu możemy znaleźć głównie we stale rosnącej świadomości pań, które to coraz bardziej uzmysławiają sobie, że upływ czasu jest wprawdzie nieuchronny, ale tempo jego biegu jest zależne w olbrzymiej mierze właśnie od nas. W przeciwieństwie do zabiegów plastycznych, medycyna estetyczna przede wszystkim ma na celu spowolnić maksymalnie, a częstokroć nieco cofnąć szybko upływający czas. Dodatkowo ingerencja takiej medycyny w nasz wygląd jest absolutnie naturalna, pacjentka będzie prezentować się młodziej, niemniej jednak nie poprzez nienaturalnie naciągniętej skórze lecz z powodu przeprowadzonych zabiegów które powodują efekt „zrelaksowanej cery”.

Medycyna estetyczna oferuje swoim pacjentkom pełen zakres rozmaitych zabiegów.

Polegają na: odmłodzenia oraz ujędrnieniu skóry (przede wszystkim twarzy, niemniej jednak i dłoni czy stóp), zminimalizowania/wypełnienia wszelkich zmarszczek i bruzd, wypełnienia doliny łez/ kości policzkowych, zmniejszenia cieni pod oczami, poprawa kształtu a także owalu buzi, rozjaśnienie przebarwień, zniwelowanie wszelkich blizn powstałych po trądziku/ blizn pooperacyjnych, zmniejszenia rozstępów/cellulitu/ nadmiaru tkanki tłuszczowej, poprawa kształtu ust;
zwężenia poszerzonych porów, zamknięcia rozszerzonych porów skóry,
redukcji nadmiernej potliwości, estetycznego usunięcia znamion, tatuażu, rumienia/ kolorytu uzębienia, tłuszczaków, brodawek/ zgryzu, leczenia objawów trądziku różowatego; spłycenie zmarszczek, wygładzenie przebarwień, wygładzenie bruzd a także wszelkich nierówności skóry. Specjalne preparaty, o stężeniu znacząco wyższym aniżeli dostępne w popularnych kremach czy w gabinetach kosmetycznych przyczyniają się do znacznej poprawy nie tylko wyglądu, niemniej jednak także napięcia i wypełnienia skóry na całym ciele. Istotne są tu przede wszystkim dwie kwestie dla pacjenta: przede wszystkim bezpieczeństwo stosowania, brak jakichkolwiek komplikacji częstokroć z rozmaitymi zabiegami chirurgicznymi a ponadto brak konieczności ograniczenia uprawiania aktywności – nie ma w tej kwestii potrzeby hospitalizacji. Większość zabiegów jakie wykonuje gabinet medycyny estetycznej opiera się na zabiegach które mają nieinwazyjny charakter jednak są one nieco bardziej zaawansowane i działają głębiej niż typowa kosmetologia. Zdecydowana większość osób ma blizny potrądzikowe – przykrą pamiątkę po dojrzewaniu, którą przeważnie maskujemy grubą warstwa podkładu i dopiero wówczas będziemy mogli się cieszyć gładką cerą. Poszukując drogowskazu powrotu do nieskazitelnie gładkiej cery odkrywamy wszelkie możliwości, jakie oferuje nam medycyna estetyczna. Jest ona wręcz doskonałym rozwiązaniem do osiągnięcia gładkiej cery poprzez usuwanie tego typu blizn.

Operacje medycyny estetycznej

Rodzaj tej medycyny umożliwia całkowicie bezpieczne bezpieczne zabiegi: powiększanie ust Szczecin przy zastosowaniu bezpiecznych żeli wypełniających. Rezultaty powiększania ust możemy zauważyć po zabiegu, który trwa zazwyczaj od kilku do kilkunastu minut. Satysfakcjonujące rezultaty z tego typu zabiegu potrafią utrzymywać się od 8 do 12 miesięcy a wszystko uzależnione jest od indywidualnych predyspozycji organizmu każdego z nas.

Medycyna Estetyczna Szczecin – dermatologiakaszubiak.pl

Miodowa 45
71-497 Szczecin
tel: 576 073 917

Google Maps