Piotr Woźniak-Starak nie żyje

Piotr Woźniak-Starak nie żyje

Piotr Woźniak-Starak był znanym biznesmenem i producentem filmowym, jednym z najbogatszych Polaków. Piotr był bowiem bardzo bogatym człowiekiem. Widać też, że Agnieszka i Piotr urządzając salon i kuchnię, zadbali komfort odwiedzających ich gości. Piotr Woźniak-Starak oraz towarzysząca mu 27-letnia kobieta pływali w nocy motorówką. Piotr Woźniak-Starak zakochał się z kolei w przedmieściach. Z kolei żona Anna Woźniak-Starak jest właścicielką restauracji Belvedere w Łazienkach Królewskich w Warszawie.

Uczczono Pamięć Piotra Woźniaka

Niewiele brakowało, a Agnieszka Szulim nie zmieniłaby nazwiska na Woźniak-Starak. Agnieszka i Piotr wzięli ślub w 2015 roku. Nigdy Cię nie zapomnę… Wyrazy współczucia dla Agnieszki i całej rodziny Piotra” – napisała aktorka. Motorówka, którą płynął Piotr Woźniak-Starak podczas gwałtownego manewru wywróciła go z pokładu. Majątek Piotra Woźniak-Staraka generował jednak przychody również z działalności producenckiej.

Piotr Woźniak Starak , choć głównie pokazywany w mediach plotkarskich, od lat udziela się w biznesie. Prezes fundacji wspomniała Piotra Woźniaka-Staraka. Wspólnie z żoną Anną Woźniak-Starak od lat wspierają polską kulturę, renowację Łazienek Królewskich w Warszawie, gdzie w oranżerii znajduje się należąca do nich znana restauracja Belvédère. Piotr Woźniak-Starak ma dwoje przyrodniego rodzeństwa – siostrę Julię i brata Patryka.

Dokładnie taki sam rytm pracy wyznaczył sobie również Piotr Woźniak-Starak. Wiele z nich pożegnało Piotra Woźniaka-Staraka za pośrednictwem mediów społecznościowych. Piotr Woźniak-Starak był poszukiwany od kilku dni. Warto wyjaśnić na wstępie, że Anna Woźniak-Starak była dwukrotnie zamężna. Od śmierci Piotra Woźniaka-Staraka minęły zaledwie dwa tygodnie. Dom Agnieszki Woźniak-Starak jest urządzony w ciepłych odcieniach.

Matka Piotra Woźniaka-Staraka urodziła się w 1951 roku. Od niedzieli na jeziorze Kisajno trwały poszukiwania zaginionego producenta filmowego Piotra Woźniaka-Staraka, który wypadł z łodzi motorowej. Nie żyje znany producent filmowy i biznesmen Piotr Woźniak-Starak. TVN” poświęconemu popularności Agi Woźniak-Starak. W nekrologu poinformowano, że msza żałobna za Piotra Woźniaka-Staraka odbędzie się w najbliższy czwartek godz.