Szczere opinie o giełdzie BitBay.net.

BitBay Opinie

Naszym zdaniem giełda BitBay to najlepsza Polska giełda kryptowalut.
Więcej informacji i opinii o Bit Bay znajdziesz pod tym linkiem.

Bit Bay 4.0

Nowa wersja giełdy Bitbay została zrealizowana z mają na myśli o traderach, dla jakich liczy się przede wszystkim szybkość transakcji. Żeby sprostać ich przewidywaniom nowa wersja Bit Bay została zoptymalizowana tudzież uświetniona o najnowsze implementacje takie, jak wpłaty i wypłaty rychłe.

BitBay rejestracja:

Zapoczątkowujemy od skonstruowania naszego jedynego konta. Przebędziemy na stronę giełdy – bitbay.net W następnej kolejności klikamy w akcent „Załóż konto”.

W nowej edycji rejestracja Bit Bay została znacznie uproszczona. Na początek tylko trzeba podać adres email.

Po chwileczek na przekazany poprzez nas adres email odbieramy informację z prośbą o aktywację konta. Klikamy w przycisk „Aktywuj konto”.

Następnie pozostaniemy wezwani o dokończenie rejestracji. W blankiecie podajemy wyselekcjonowany poprzez nas nick a także credo, a także Pin do infolinii, który będzie korzystny w czasie kontaktu z biurem obsługi petenta.

„Przechodzimy później do kokpitu administracyjnego programu. Zanim jednakże zapoznamy się z opcjami jakie nam proponuje, oddajmy uwagę na adnotację, która świta na brukowym tle, w górze ekranu. Udaje ono, iż nasze konto nie zostało zresztą wypróbowane. Weryfikacja konta BitBay jest obowiązkowa po przekroczeniu kresu wpłat/ wypłat wynoszącego 15 000 Eur na rok. Aby zweryfikować nasze konto klikamy podświetlony link „Zweryfikuj swoje konto”.

Wnosimy się do blankietu namacalnego na znajdującym się niżej obrazku.

Ocena polega na potwierdzeniu naszej identyczności na podstawie załączonego dokumentu. Może być nim dowód indywidualny, prawo jazdy lub paszport. Ponadto przydatne jest potwierdzenie naszego adresu poprzez powysyłanie skanu dowolnego rachunku za na przykład. prąd/telefon, na którym świta kopsnięty poprzez nas adres zamieszkania.

Profile firmowe w BitBay

:

BitBay umożliwia też założenie konta służbowego. Konta firmowe zostały przygotowane z mają na myśli o eksploatatorach, którzy prowadzą własną działalność gospodarczą i chcieliby być w mocy tradowania i rotowania środkami służbowymi. Wszelkie faktury będą dopiero wystawiane automatycznie na dane konsorcja.

Płatności na BitBay

Z newralgicznego, pionowego menu po lewej stronie wybierzmy alternatywę „Wpłaty”.

Chcąc na nasze konto wpłacić złotówki możemy skorzystać z komfortowej możliwości błyskawicznej odpłaty, wykonywanej dzięki współpracy Bitbay z operatorem zapłaty Cashbill.pl. Dywidenda od transakcji to jedynie 1%. Środki z przelewów przyspieszonych są księgowane są na koncie w toku rzędu 1 godziny. Zresztą, możemy wpłacić środki w Pln przy użyciu przelewu bankowego oraz odpłaty na Poczcie Polskiej (przygotowywane listki do wzięcia na stronie Bitbay).

Jeżeli chcemy zasilić nasze konto stosowną sumą Bitcoinów, pobudzamy portfel do obsługi z którego już korzystamy (wszystko na temat portfeli Btc znajdziecie w samodzielnych poradnikach) i za jego pomocą ekspediujemy sposobną ilość Bitcoinów na dostarczony na ekranie adres odbiorczy (zaznaczyliśmy go strzałką).

Jest to wygenerowany poprzez serwis Bitbay samotny adres, skojarzony z naszym kontem Bitbay, na który przenikać będą wszystkie nasze odpłaty.

O ile jesteśmy w posiadaniu narzędzia przenośnego tudzież właściwego portfela Btc dla tego rodzaju urządzeń, możemy zeskanować wytworzony szyfr QR.

Serwis wymaga minimum 3 potwierdzeń do zaksięgowania naszej odpłaty. Innymi słowy, iż wyczekiwanie na zaksięgowanie naszej wpłaty może toczyć się (w współzależności od brzemiona sieci) od paru do kilkudziesięciu minut.

Po tym czasie nasze saldo zwiększa się o wpłaconą kwotę. Chcąc sprawdzić nasze saldo z ostatecznego menu po lewej stronie wybieramy możliwość „Moje konto”.

Bieżący stan naszego konta rzucający się w oczy jest także u samej góry ekranu. Rozumie się, na naszym koncie powstawały już Bitcoiny, a co za tym idzie możemy dokonać teraz naszej pierwszej transakcji na giełdzie.

W menu rozstrzygającym klikamy na markę „Giełda”.

W górze ekranu znajduje się poprawiane menu, gdzie określamy jaki rynek nas ciekawi. Możemy wymieniać Bitcoin czy też Litecoin na trzy dostępne kasy – Pln, Eur i Usd. Nadto, platforma Bitbay proponuje także alternatywę wymiany Ltc / Btc.

W sekcji ” Giełda” możemy przeszukać trzy koronne zestawienia, na które zwracać będziemy ekscentryczną uwagę:

Propozycje skupu (BID) – wszelkie w obecnej chwili wystawione oferty eksploatatorów serwisu, w których to sylabizują oni swoją gotowość do zakupu nazwanej ilości Btc za proponowaną poprzez siebie zapłatę.

Propozycje odsprzedaży (ASK) – a więc sytuacja analogicznie odwrotna – użytkownicy deklarują tu, że posiadają określoną ilość Bitcoinów, które pragną przekazać, pod warunkiem wprawdzie pozyskania za nie zadeklarowanej przez siebie ceny.

Minione transakcje – wykaz najświeższych transakcji ziszczonych między eksploatatorami serwisu (w prawym podniosłym rogu)

Propozycje skupu rozdzielone są wedle kursu dla transakcji od najwyższej do najniższej, ponadto oferty wyprzedaży, według tej samej techniki, jednak poczynając od wartości najmniejszej.

Jak zakupić bitcoin?

Chcą teraz przekazać posiadane poprzez nas Bitcoiny, musimy wystawić propozycję sprzedaży na giełdzie. Możemy skorzystać z trzech możliwości. Pierwszą z nich jest wystawienie odsprzedaży ograniczanej. Ten sposób opiszemy w odleglejszej części przewodnika. Drugą opcją jest szybka transakcja. W wypadku szybkiej sprzedaży/kupna rychłej, system sam dopasuje kurs tak, żeby do dystrybucji zaszło natychmiast. Trzecią możliwością jest skorzystanie z opcji „handluj botem” (nowość!!). Przesianie alternatyw „handluj z botem” dawaje możliwość wystawienie na giełdzie propozycji sprzedaży/kupna po kursie, który nie jest w danym momencie dostępny. Oferta zostanie ziszczona, gdy kurs spełni szczebel wystawionej oferty botowej, a system odznaczy, iż osiągalne środki na koncie użytkownika są starczające do jej zrealizowania. Propozycja jest odosobniona i niewidoczna dla innych użytkowników

Przebądźmy wprawdzie do możliwości wyprzedaży limitowanej.

W tym wypadku możemy uzgodnić szczegóły transakcji (kurs w Pln, ilość Btc czy też zapłatę w Pln). W kolumnie „ Chcę sprzedać” wklepujemy jaką, z obecnie posiadanych, ilość Bitcoinów pożądamy wystawić na wyprzedaż w naszej propozycji. W rubryce „ Kurs”, wklepujemy kurs, po którym gotowi jesteśmy wymienić naszą kryptowalutę.

Uwzględniając kopsniętą przez nas ilość czy też cenę, system automatycznie wyliczy jak wiele złotów uzyskamy za daną transakcję, dając wartość w szpalcie „Cena Pln”.

Inną możliwością jest wpisanie wartości kursu tudzież zapłaty Pln. Dopiero układ am podkreśla jaką ilość Bitcoinów możemy nabyć wedle kopniętych przez nas selekcji.

Wkręcenie przycisku „Sprzedaj” przywoła wystawienie naszej oferty.

Gdy inny użytkownik po wskazanym kursie raczy zakupić Bitcoiny dociera do uwieńczenia naszej oferty. Możemy odnaleźć ją w obwieszczeniach na górze strony.

A także po przejściu do plisy „Historia” w tabeli poprzednich transakcji.

Wybierając po prawej stronie gatunek „Typ operacji” „Wszystkie” możemy zauważyć naliczone dywidendy. Wówczas dodatkowo możemy wykształcić i nabazgrać w formie pakietu Pdf, klikając na odnośnik niżej tabeli – Weź historię przemian salda jako Pdf.

Warto zdawać sobie sprawę, iż p rowizje wymiękają płynnemu zmniejszaniu w wypadku wielkiego woluminu wszystkich naszych transakcji przeprowadzonych w zaciągu przeszłych 30 dni.

Skosztujmy prześledzić teraz odwrotny do poprzedniego gatunek transakcji, a mianowicie zakup Bitcoinów za posiadane poprzez nas złotówki. Nawracamy do podzespołu „ Giełda”.

Po kursie 830 zamierzamy kupić Bitcoiny za wartość 2500 Pln. Ilość Bitcoinów pozostała obliczona automatycznie i promowała 3,01204819 Btc.

Nasza oferta znajduje się współcześnie na czwartym miejscu na liście „ Propozycje skupu (BID)”. Zarysowana jest poprzez brak ikony z prawej strony. Niebieska ikona koszyka znaczy, że posiadane przez nas środki są starczające, aby skorzystać z tej oferty. Czarna ikona jest wskazaniem ofert, które dla nas w danej chwil niedostępne z racji braku wystarczających środków.

Wystawioną poprzez nas propozycję odczuwamy także po prawej stronie w sekcji „ Moje oferty”.

Jak zrobić wypłatę z bit bay

Klikając na propozycję napływa znak „x”. Po naciśnięciu tego symbolu jestem w stanie skasowania oferty.

Nie spychamy jednakże naszej propozycje. Przechodząc do plisy „Moje konto” w idzimy, że posiadane poprzez nas środki w Pln świtają teraz w szpalcie „Z ablokowane”. Oznacza, iż serwis odwlekł je z góry transakcji, która o każdej porze dnia i nocy sztachety dojść do wyniku z słuszności wystawionej przez nas propozycje zakupu Btc.

Jeśli w opcjonalnym momencie pragniemy zrealizować nazwaną ilość nagromadzonych w Bitbay pieniędzy (z wyjątkiem tych aktualnie zablokowanych), możemy to zrobić, preferując pozycję ” Wypłaty”. W następnej kolejności wolimy TYTUŁ:
Giełda Bit-Bay opinie

TREŚĆ:
walutę, którą chcemy wypłacić.

Potrzebując zrealizować Btc, poprawiamy blankiet serwując kwotę którą chcemy wypłacić do naszego portfela jak i adres odbiorczy naszego portfela. Wszystko zatwierdzamy przyciskiem „Wypłać”. Minimalna suma przelewu w wypadku Btc to 0.001.

Pożądając wypłacić złotówy, wolimy Pln spomiędzy kas dostrzegalnych u góry ekranu i wypełniamy formularz wypłaty, podając między innymi. przykład konta bankowego, na które ma nastąpić wypłata. Wartość minimalnej wypłaty w Pln to 5 Pln. Pamiętajmy, iż pensja na konto bankowe osiągalna jest jedynie po weryfikacji naszego konta. Możemy dodatkowo skorzystać z wypłaty rychłej. Wypłaty natychmiastowe wykonywane są przez Bluecash. Zgodnie ze statystykami firmy, z okładem 96% wszystkich wypłat urzeczywistnianych jest na przestrzeni 1 minuty od zamówienia.

Wraz z nową wersją Bitbay dostępny jest też wznowiony panel softu partnerskiego.

Czemu pożądane byłoby pomyśleć przystąpienie do softu partnerskiego Bitbay? Od każdej osoby utrwalonej dzięki użyczonemu przez nas linkowi możemy dożywotnio odbierać 20% dywidend braci z tytułu spełnianych poprzez nią transakcji na giełdzie. Panel programu jest oczywisty, a Bitbay proponuje obszerny kalejdoskop towarów preferencyjnych do zużytkowania przez kontrahentów.

Opinie BitBay.net

Naszym zdaniem BitBay to najlepsza gieła kryptowalut w Europie zachodniej.
Więcej możesz dowiedzieć się tutaj: Opinie o BitBay

michal-wroblewski
+ posts

Michał Wróblewski to doświadczony specjalista od nieruchomości, który od wielu lat zajmuje się doradztwem i pośrednictwem w transakcjach dotyczących sprzedaży, wynajmu oraz zarządzania nieruchomościami. Posiada bogatą wiedzę z zakresu rynku nieruchomości oraz doskonale zna się na aktualnych trendach i przepisach prawnych.

Michał cechuje się wysokim poziomem profesjonalizmu oraz zaangażowaniem w każde zlecenie, które podejmuje. Jest w stanie dopasować swoje usługi do indywidualnych potrzeb każdego klienta, dzięki czemu każda transakcja przebiega w sposób sprawnie i efektywny. Ponadto, jego umiejętności negocjacyjne pozwalają mu na osiągnięcie najlepszych warunków dla swoich klientów.

Michał Wróblewski to także osoba o wysokiej kulturze osobistej, która potrafi słuchać i zrozumieć potrzeby swoich klientów. Dzięki temu, zyskał sobie zaufanie wielu klientów, którzy polecają go swoim znajomym i rodzinie. Jest to osoba, na której można polegać w każdej sytuacji, a jego doświadczenie i wiedza są gwarancją sukcesu w każdej transakcji nieruchomościowej.